Posiadam międzynarodowe certyfikaty Coacha: International Practitioner Business Coach oraz Master & Team Coach – z potwierdzeniem jakości Europejskiej Organizacji  - European Mentoring and Coaching Council (EQA EMCC) uzyskane w Norman Benett Academy w Warszawie.

 

Kwalifikacje terapeutyczne zdobyłam w Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (LETSR) w Warszawie. Natomiast swoje kompetencje  pracy w biznesie ugruntowałam w Akademii Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

 

Sesje psychologiczno-coachingowe prowadzę zgodnie ze standardami europejskiej organizacji European Mentoring and Coaching Council. Natomiast terapię psychologiczną prowadzę w oparciu o metodę krótkoterminową TSR, stosując metodę zorientowaną na rozwiązania.

 

Pracując łączę kwalifikacje psychologa z umiejętnościami i kompetencjami coacha oraz terapeuty, co daje mi ogromny wachlarz możliwości pracy z ludźmi i zwiększa moją skuteczność. Dobieram metodę i sposób pracy, do indywidualnych potrzeb moich klientów. Nurt terapeutyczny, w którym pracuje jest spójny z ideą coachingu, co również wzmacnia efektywność mojej pracy.

 

Jestem pod stałą opieką superwizyjną, co pozwala mi pogłębiać moją wiedzę i kompetencje, a moim klientom daje pewność jakości i bezpieczeństwa moich usług.

 

 

 

„Wiem, że to niełatwe. Wiem też jednak na pewno,

że odwaga, by powstać i dążyć ku swoim najśmielszym

marzeniom, przyniesie Ci najwspanialszą w życiu

nagrodę i największe przygody”.

 

OPRAH WINFREY

GABINET

ul. Prof. Zdzisława Kieturakisa 10/7

80-742 Gdańsk

tel: 500-181-318    

e-mail: k.rozwadowska@360fp.pl