Witaj

KAROLINA ROZWADOWSKA

Psycholog, Terapeuta, Coach

Jestem Psychologiem, Master Coachem i Terapeutą. Prowadzę konsultacje psychologiczne, sesje psychologiczno-coachingowe oraz terapię w oparciu o nurt TSR. Pracuje

 z ludźmi dorosłymi w obszarach problemów osobistych jak

i zawodowych.

 

Pomagam moim klientom, uwierzyć w siebie, w ich potencjał

 i siłę do zmiany. Pomagam wyjść im z najróżniejszych problemów i trudności, które wydają się nie do rozwiązania by mogli zacząć pozytywnie patrzeć w przyszłość. Zwłaszcza wtedy, gdy zapomną o swojej mocy i wartości, gdy stracą poczucie sensu lub nie wierzą w siebie i w to, że mogą coś zmienić.

 

Prowadząc sesje psychologiczno-coachingowe, skupiam się na zasobach i dobrych stronach moich klientów oraz pozytywnej wizji ich przyszłości.

 

W swojej pracy nie podaję konkretnych rozwiązań, gdyż nie na tym polega profesjonalna pomoc psychologiczna, natomiast skutecznie prowadzę do tego, aby każdy sam był w stanie określić swoje potrzeby, otworzyć się na nowe, często niespodziewane rozwiązania i wyznaczyć sobie cele oraz możliwe ścieżki ich osiągnięcia.

 

Mam też ogromne doświadczenie w pracy z kobietami, którym towarzyszę w ich przemianach życiowych, w odkrywaniu ich mocy i siły do działania prowadząc grupy rozwojowe dla kobiet.

 

„Wiem, że to niełatwe. Wiem też jednak na pewno,

że odwaga, by powstać i dążyć ku swoim najśmielszym

marzeniom, przyniesie Ci najwspanialszą w życiu

nagrodę i największe przygody”.

 

OPRAH WINFREY

GABINET

ul. Prof. Zdzisława Kieturakisa 10/7

80-742 Gdańsk

tel: 500-181-318    

e-mail: k.rozwadowska@360fp.pl